close

Informuojame, kad šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Toliau naršydami jūs sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje.

Savo duotą sutikimą bet kada galite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus naršyklės nustatymuose. 

Daugiau informacijos apie slapukus rasite mūsų Privatumo politikos puslapyje.

MUSCLETECH PLATINUM 100% AMINO 2300 - 320 TABL.

MuscleTech

MUSCLETECH PLATINUM 100% AMINO 2300 - 320 TABL.

Maisto papildas

Amino rūgštys yra žinomos kiekvienam rimtam pasaulio sportininkui kaip baltymų, kuriuos mūsų kūnas naudoja raumenims augti, atstatyti ir palaikyti, statybinės dalys! Gauti aukštos kokybės ir patogų šių greitai įsisavinamų aminų tiekimą ne visada lengva ar praktiška - iki šiol.

Naujasis „Platinum 100% Amino 2300“ teikia aukštos kokybės baltymus, įskaitant išrūgų baltymus, taip pat nepakeičiamas ir nepakeičiamas aminorūgštis, 

29,01 EUR
25,01 EUR Sutaupote 4,00 EUR
 

Saugus atsiskaitymas!

 

Pristatymas laiku!

 

Prekių grąžinimo garantija!

Aprašymas

MUSCLETECH PLATINUM 100% AMINO 2300 - 320 Tabl.

Maisto papildas

Amino rūgštys yra žinomos kiekvienam rimtam pasaulio sportininkui kaip baltymų, kuriuos mūsų kūnas naudoja raumenims augti, atstatyti ir palaikyti, statybinės dalys! Gauti aukštos kokybės ir patogų šių greitai įsisavinamų aminų tiekimą ne visada lengva ar praktiška - iki šiol.

Naujasis „Platinum 100% Amino 2300“ teikia aukštos kokybės baltymus, įskaitant išrūgų baltymus, taip pat nepakeičiamas ir nepakeičiamas aminorūgštis, palaikydamas baltymų sintezę ir skatindamas idealią aplinką raumenims stiprinti ir geriau atsigauti.

Baltymai sudaryti iš aminorūgščių. Naujajame „Platinum 100% Amino 2300“ yra laisvos formos ir peptidais surištos aminorūgštys, kurios greitai virškinamos ir absorbuojamos į kraują, kad padidintų aminorūgščių kiekį plazmoje.

Tiekimas savo kūnu aminorūgštimis visą dieną yra svarbiausias dalykas skatinant rimtą naudą reaguojant į jūsų sunkų treniruotę.

PADIDINTI DYDĮ, STIPRUMĄ IR ATKŪRIMĄ

Žodis „sintezė“ reiškia „kaupimasis“. Taigi, kai kalbama apie jūsų raumenis, baltymų sintezė yra baltymų (aktino ir miozino) kiekio padidėjimas arba padidėjimas miofibrilėse. Bet baltymų sintezę jūsų raumenyse kontroliuoja du svarbūs dalykai: aminorūgščių prieinamumas ir mankšta. Šie du dalykai sąveikauja giliai ir daro įtaką baltymų sintezei.

Amino rūgštys yra būtinos visų lygių sportininkams, nes jos padeda atstatyti, augti ir vystyti raumenų audinius po treniruotės. Taigi, tinkamai treniruodamiesi suvartodami aminorūgštis, galite padėti padidinti baltymų sintezę ir optimizuoti raumenų stiprinimo galimybes, kad padidintumėte jėgą ir efektyvumą!

Porcijos dydis: 2 tabletės yra  porciją: RMV %

Kalorijos 15

Angliavandenių kiekis 2g  1%

Baltymai 2g  4%

Kalcis 150mg 15%

Natrio 20mg 1%

Nepakeičiamos amino rūgštys (EAA) 1004mg

L-leucinas (kaip baltymas, L-leucinas) 255mg

L-lizinas (kaip baltymas) 184mg

L-valinas (kaip baltymas, L-valinas) - 145mg

L-izoleucinas (kaip baltymas, L-izoleucinas) 134mg

L-treoninas (kaip baltymas) 119mg

L-fenilalaninas (kaip baltymas) 97 mg

L-metioninas (kaip baltymas) 38 mg

Triptofanas (kaip baltymai) 32 mg

Sąlygiškai būtinos aminorūgštys (CAA) 782mg

L-glutamo rūgštis (kaip baltymas) 370mg

L-prolinas (kaip baltymai) 125mg

L-argininas (kaip baltymas) 121 mg

L-tirozinas (kaip baltymas) 78 mg

L-histidinas (kaip baltymas) 51mg

L-cisteinas (kaip baltymas) 37mg

Neesminės aminorūgštys (NAA) 518mg

L-asparto rūgštis (kaip baltymai) 231mg

L-serinas (kaip baltymas) 119mg

L-alaninas (kaip baltymas) 104mg

L-glicinas (kaip baltymas) 64mg

Kiti ingredientai: Baltymų ir BCAA mišinys (išrūgų baltymų koncentratas, išrūgų peptidai, pieno baltymų izoliatas, L-leucinas, L-valinas, L-izoleucinas), žirnių baltymai, kalcio karbonatas, stearino rūgštis, kroskarmeliozės natris, silicio dioksidas, magnio stearatas.

Sudėtyje yra sojos ir pieno ingredientų.

 Rekomenduojama naudoti: Gerkite po 1 porciją (2 tabletes) su stikline vandens per dieną. Prieš naudojimą perskaitykite visą etiketę ir vykdykite pateiktas instrukcijas.

Įspėjimai:

Neskirtas naudoti jaunesniems nei 18 metų asmenims. Nenaudokite, jei esate nėščia ar maitinate kūdikį. Jei turite sveikatos sutrikimų arba prieš pradėdami bet kokią dietą ar mankštos programą, pasitarkite su gydytoju. SAUGOTI NUO VAIKŲ.

Prekė detaliau
4 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Kodas: 1439bfbf

BCAA 2200

Met-Rx BCAA 2200  BCAA 2200 sudėtyje yra BCAA (išsišakojusios grandinės amino rūgštys: L-leucinas, L-izoleucinas, L-valinas), vitaminas B6 ir vitaminas E. BCAA (išsišakojusios grandinės amino rūgštys: L-leucinas, L-izoleucinas, L-valinas) yra atsakingos už baltymų saugojimą raumenyse ir sudaro net 35% visos žmogaus raumenų masės.

Kaina 23,14 EUR Bazinė kaina 26,14 EUR
Nepakanka prekės atsargų

Kodas: 7a312842

Prekės ženklas: Dorian Yates

Biotech USA BCAA B6 200 Tabl.

Biotech USA BCAA + B6  200 Tabl.  Biotech USA BCAA + B6 yra didžiausia jėgos formulė sukurta siekiant suteikti laisvos formos amino rūgščių: L- valinas, L- Leuceine, L- izoleucinas. Šie trys baltymus organizme sulaikančios amino rūgštys yra vadinamos išsišakojusios grandinės.

Kaina 19,99 EUR
Nepakanka prekės atsargų

Prekės ženklas: Amarok Nutrition

Basic BCAA 300g.

Amarok Basic BCAA Pulver 300 g. / 60 porcijų  Naujos BCAA tai šakotų grandžių amino rūgštys.Tai yra valinas, leucinas ir izoleucinas. Šios amino rūgščių organizmas negali pasigaminti, todėl jos yra labai svarbios ir turi būti vartojamas kasdien kartu su maistu.

Kaina 16,79 EUR Bazinė kaina 23,99 EUR
Prekyboje

Sekite mus Facebook'e