close

Informuojame, kad šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Toliau naršydami jūs sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje.

Savo duotą sutikimą bet kada galite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus naršyklės nustatymuose. 

Prekės ženklas: Grenade

Grenade Carb Killa Proteino batonėlis 60g.

Grenade Carb Killa Proteino batonėlis 60g. "Carb Killa®" yra trijų sluoksnių skoningai -  traškus proteino batonėlis su labai mažu kiekio cukraus Pagaminta naudojant specialiai pasirinktą kepimo procesą išskirtiniam skoniui išgauti , dėl kurio atsiranda minkštesnė, traškesnė tekstūra.

Kaina 2,00 EUR Bazinė kaina 2,50 EUR
Daugiau
Prekyboje
Visos daugiausiai perkamos
  • Champions House

Prekių sąrašas pagal prekės ženklą FA Nutritoon

Prekės ženklas: FA Nutritoon

FA Kreatinas Mikronizuotas 500g

 MICRONIZUOTAS  KREATINAS   100 % 500g net 100 porciju Geras kreatinas už gerą  kaina - geram efektui !   Kreatinas gali  mažinti raumenų nuovargį, todėl jūs galėsite treniruotis sunkiau ir ilgiau papildydamas savo energijos rezervus ir raumenyno augimą.

Kaina 14,00 EUR
Daugiau
Prekyboje

Prekės ženklas: FA Nutritoon

FA Mass Core 3000g

FA Mass Core 3000g  Tai  yra aukščiausio lygio baltymų ir angliavandenių mišinys, kuris puikiai tinka raumenų masės augimui. FA Mass Core –  tai pilnai  išbaigtas ,,gaineris ''  iš kelių mišinių, efektingas  greitam atsistatymui ir raumenų auginimui

Kaina 26,00 EUR Bazinė kaina 30,00 EUR
Daugiau
Prekyboje

Prekės ženklas: FA Nutritoon

FA Xtreme Napalm Pre-Contest 500 g.

FA Xtreme Napalm Pre-Contest 500 g. Papildomas Įspėjimas : Paskutinė  Napalm produkto 500g su Mojito skoniu partija gauta  su per dideliu dozavimo samteliu 10g. , todėl informuojame ,kad išvengti per didelės dozės kofeino ! Būtinai sumažinti 1 porciją per pusę tai yra vartoti  tik 5,6g ,kad gauti tik 200 mg. kofeino !

Kaina 18,51 EUR Bazinė kaina 23,14 EUR
Daugiau
Paskutinė prekė

Prekės ženklas: FA Nutritoon

Vitaminai MultiActive 60 tabl.

FA MultiActive 60 tabl. Vitaminai palyginti  pagal kainą ir vitaminų stiprūmą , bei sudėtį yra  vienas optimaliausių vitaminų  variantų. Tinka tiek sportuojančiam , tiek aktyviai dirbančiam palaikant ir užtikrinant mūsų gerą savijautą ir darbingumą MultiActive Formula - didžiulė porcija vitaminų ir mineralinių medžiagų, papildomai praturtinta...

Kaina 10,00 EUR Bazinė kaina 13,00 EUR
Daugiau
Prekyboje

Sekite mus Facebook'e