close

Informuojame, kad šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Toliau naršydami jūs sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje.

Savo duotą sutikimą bet kada galite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus naršyklės nustatymuose. 

Daugiau informacijos apie slapukus rasite mūsų Privatumo politikos puslapyje.

1. Įvadas

Įgyvendindami Europos Parlamento ir Tarybos Reglamentą (ES) 2016/679 2016 m. balandžio 27 d. dėl fizinių asmenų apsaugos tvarkant asmens duomenis ir dėl laisvo tokių duomenų judėjimo ir kuriuo panaikinama Direktyva 95/46/EB (Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas) užtikriname Jums ypač skaidrų ir sąžiningą Jūsų asmens duomenų tvarkymą.

Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas užtikrina, kad Jūsų asmens duomenys bus tvarkomi sąžiningai, teisėtai ir skaidriai, o mums nurodo gaires, kaip kuo efektyviau apsaugoti Jūsų asmens duomenis. 

Reglamentu išplečiamos Jūsų teisės bei suteikiamos priemonės dalyvauti Jūsų asmens duomenų tvarkyme bei jį kontroliuoti. 

Jūsų duomenų valdytojas yra UAB „Papildų Grupė“. Juridinio asmens kodas 304863893, kontaktinis telefono numeris +370 524 42 000, elektroninio pašto adresas info@produktaisportui.lt.

Šiame dokumente galite susipažinti kokiais tikslais ir kokius duomenis apie Jus renkame, kokios yra Jūsų teisės bei kita informacija apie asmens duomenų tvarkymą. Mes įsipareigojame užtikrinti Jūsų duomenų saugumą ir be Jūsų sutikimo neperduoti trečiosioms šalims.

2. Kokius duomenis renkame?

Pirkimo metu yra sudaroma pirkimo-pardavimo sutartis, kurios metu mes renkame šiuos duomenis:

- vardas;
- pavardė;
- lytis;
- telefono numeris;
- elektroninio pašto adresas;
- prekių pristatymo adresas.

Jei perkate be registracijos ir pasirenkate prekių atsiėmimą parduotuvėje, pristatymo adresas nėra reikalingas. Kontaktinė informacija reikalinga, kad galėtume Jus informuoti apie užsakymo eigą.

Taip pat kaupiame Jūsų veiksmų, pirkimų, atsiskaitymų ir susirašinėjimų istoriją, IP adresą.

Duomenų rinkimui naudojame registracijos anketą, naujienlaiškį, slapukus, sąsają su socialiniu tinklu Facebook.

3. Kokiu tikslu renkame duomenis?

Jūsų asmeninių duomenų saugojimas yra naudojamas pirkimo proceso supaprastinimui (registruotų vartotojų atveju), galėtume Jus identifikuoti dėl nekokybiškų prekių, galėtume atlikti savo veiklos analizę ir gerinti aptarnavimo kokybę, efektyviau bendrautume bei tiesioginės rinkodaros tikslais.

4. Kokių duomenų nerenkame?

Mes nerenkame Jūsų naršymo trečiųjų asmenų tinklapiuose istorijos. Taip pat mes neperduodame jokių duomenų apie Jūsų naršymą mūsų parduotuvėje, iš kurių būtų galima nustatyti Jūsų asmenį.

5. Kaip saugome ir tvarkome asmeninius Jūsų duomenis?

Siekdami užtikrinti Jūsų asmeninių duomenų saugumą ir apsaugoti nuo neteisėtų veiksmų, kaip duomenų pakeitimas, atskleidimas, sunaikinimas, asmens tapatybės vagystė, sukčiavimas, naudojame organizacines bei technines priemones.

Su Jūsų asmeniniais duomenimis gali susipažinti tik tie asmenys, kurie turi specialias teises ir jiems tai būtina atlikti tiesioginį savo darbą. Kiekvienas duomenų keitimas yra audituojamas, todėl duomenų apsauga atitinka aukščiausius saugumo reikalavimus.

Mūsų elektroninė parduotuvė naudoja kriptografinį duomenų kodavimo protokolą, paremtą SSL sertifikatu, todėl internetinis adresas prasideda „https“, o šalia adreso matoma spynelė. SSL sertifikatas yra elektroninis dokumentas, padedantis klientams nustatyti svetainės tapatybę ir užšifruoti tarp kliento ir serverio siunčiamą informaciją. SSL sertifikatas yra duomenų saugumo garantas.

6. Ar galite patys keisti savo asmeninius duomenis?

Jei esate registruotas vartotojas, prisijungę prie savo paskyros galite redaguoti šiuos savo asmeninius duomenis:

- lytis;
- vardas;
- pavardė;
- elektroninio pašto adresas;
- slaptažodis;
- pristatymo adresą;
- telefono numerį.

Rekomenduojame reguliariai keisti savo prisijungimo slaptažodį, niekam neatskleisti mokėjimo duomenų, o jungiantis prie elektroninės parduotuvės užtikrinti, kad pašaliniai asmenys nematytų Jūsų asmeninių duomenų.

7. Kokios yra Jūsų teisės?

Jūsų teisės yra:

- kreiptis į mus dėl Jūsų asmeninių duomenų taisymo;
- kreiptis į mus dėl asmeninių duomenų ištrynimo, jei nusprendžiate atšaukti savo sutikimą valdyti Jūsų asmens duomenis;
- kreiptis į mus dėl Jūsų asmeninių duomenų įrašymo į PDF/CSV failą. Tai Jūs galite padaryti ir savarankiškai prisijungę prie savo paskyros;
- galite nesutikti, jog Jūsų asmeniniai duomenys būtų naudojami tiesioginės rinkodaros tikslais;
- kreiptis į Valstybinę asmens duomenų apsaugos inspekciją, kuri atlieka asmens duomenų tvarkymo priežiūrą.

8. Kam naudojami slapukai?

Slapukai (angl. cookies) yra tekstiniai failai, atsiunčiami į Jūsų įrenginį, lankantis interneto svetainėje. Slapukai padeda identifikuoti Jūsų įrenginį, nustatydamas įrenginio IP adresą, tačiau negali nustatyti Jūsų konkrečios asmenybės, t. y., slapukų duomenys yra nuasmeninti.

Slapukai naudojami tam, kad naudojimasis elektronine parduotuve būtų efektyvesnis, pavyzdžiui, gali išsaugoti prekių krepšelį neprisiregistravus. Taip pat slapukai naudojami atlikti vartotojų veiksmų analizę, siekiant maksimaliai pagerinti mūsų paslaugas.

Slapukus visuomet galite ištrinti iš savo įrenginio naršyklės nustatymuose.

Sekite mus Facebook'e